Naše produkty‎ > ‎

PVC fólie pro izolace balkónů, teras a bazénů

Jsou speciální výrobky, určené pro zcela specifické aplikace. Terasové fólie jsou vyráběny v tloušťce 2,0 až 2,4 mm, vrchní vrstva je opatřena protiskluzovým dezénem, výztuž je rozptýlena v dolní vrstvě v podobě miniaturních skleněných vláken. Bazénové fólie jsou stejného provedení, jako fólie pro izolace střech, avšak s tím rozdílem, že jsou ve své lícové vrstvě opatřeny potiskem mozaikového, nebo mramorového vzoru v odstínech modré barvy.

LOGIC ROOF VGR 2,4 je PVC folie s protiskluzovou úpravou povrchu, výztuž je provedena skleněným vláknem. Vyráběna je v barvách světle šedé. Tloušťka 2,4 mm, šířka 2,0m.

Sikaplan WALK - WAY je PVC fólie určená k vytvoření chodníku na ploše, která je kryta běžnou střešní fólií. Vybavena je velmi hrubým protiskluzovým rastrem tvaru čtyřbokého jehlanu, vyrábí se v šířce 1 m a délce 10 bm. Barva výrobku je tmavě šedá, nebo světle hnědá, výztuž je provedena textilní mřížkou.

Pro izolace bazénů jsou používány fólie od firmy ALKORPLAN. Dodávány jsou v šířce  1,65 m a v tloušťce 1,5 mm. Povrch je proveden buďto v barvě světle modré, nebo s potiskem mozaikou, či mramorovým vzorem. Povrch může být opatřen vrstvou spec. laku pro zvýšení životnosti a barevné stálosti kresby.

folie PVC, balkony, terasy