Naše produkty‎ > ‎

PVC fólie pro izolace střech

Tyto výrobky jsou provedeny jako sendvičové fólie s vnitřní výztuží. Vrchní lícová vrstva je opatřena příměsí UV stabilizátorů. Prostřední vrstva je tvořena polyesterovou mřížkou, zaručující mechanickou pevnost a rozměrovou stálost. Spodní vrstva je provedena s ohledem na nejlepší svařitelnost. Fólie pro střechy jsou vyráběny v různých barvách lícové vrstvy, základní je světle šedá, lze však dodat odstíny tmavě šedé, cihlově červené, nebo měděnkově zelené. Dodávány jsou nejčastěji v šířce 2 m, pro oblasti v vysokou větrnou zátěží jsou některé typy vyráběny v šířkách 1,6 m. Tloušťka fólií je min.1,2mm, nejčastěji s ohledem na odolnost proti větru a kroupám 1,5 mm.

folie PVC


MULTIPLAN FG  1,5 z měkčeného PVC, jsou určeny pro izolace střech, a jsou vyráběny v šířce 1,62 a 2,05m. Barva je v odstínu slonové kosti, s ohledem na minimalizaci absorbce slunečního záření. Je velmi dobře svařitelná a zásluhou hladkého povrchu minimalizuje usazování nečistot. Dovážena je ze SRN.

ALKORPLAN 35176 je fólie z měkčeného PVC, vyráběná rovněž v tloušťkách 1,2 resp. 1,5 mm, v šířce pásu 1,6, nebo 2,0 m. Šířka 1,6 m je používána v oblastech s velkou větrnou zátěží.. Vyráběna je v barvě světle šedé, a nebo v barvách cihlově červené, či měděnkově zelené. Fólie se vyznačuje velmi dobrou svařitelností a rozměrovou stálostí.

SIKAPLAN jsou PVC fólie pro izolace střech vyráběné v tloušťce 1,2 1,5 1,8 2,0 mm v šířce 1,54 m nebo 2m. Vyráběny jsou v barvě světle a tmavě šedé, nebo v atraktivní cihlově červené. Fólie se vyznačují velmi dobrou svařitelností a širokým zázemím systémových doplňků. Dováženy jsou ze Švýcarska.


Bauder Thermofol je PVC izolační folie s výztuží  PES mřížkou. Je vhodná nejen pro mechanicky kotvené střechy, ale rovněž v provedení "U" ji lze použít pro přitížené střechy. Fólie Bauder Thermofol je velmi dobře svařitelná  a vzhledem k velmi hladkému povrchu je odolná proti znečistění.  Dodávána je v šířce 1,5m v barvách světle šedé, tmavě šedé a cihlově červené.
 
Fólie pro zelené střechy a fólie pod zátěž

Pro vytvoření izolačního povlaku pod vegetační vrstvu zelené střechy jsou používány fólie odolné prorůstání kořenů a působení mikroorganismů. Vhodné pro tento účel jsou fólie AlLKORPLAN 35177, Bauder Thermofol, Sikaplan SGmA. Tyto fólie jsou rovněž vhodné pro střechy zatěžované zásypem vrstvou tříděného štěrku (kačírek).