Naše produkty‎ > ‎

PVC fólie pro spodní stavbu

Nejčastěji jsou tyto materiály používány v tloušťkách 1 mm pro vytvoření izolačního povlaku základových desek rodinných domů k ochraně proti vlhkosti a radonu. Pro izolace sklepů, podzemních objektů proti stékající a tlakové vodě a radonu vysokého rizika jsou používány PVC fólie v tloušťkách 1,5 až 2 mm. PVC fólie mají omezenou odolnost proti chemikáliím a ropným produktům. Naproti tomu mají výrazně vyšší pevnost svarů, než fólie z polyethylenu, jsou elastičtější a existuje pro dotěsnění detailů lepidlo a zálivková hmota, což polyethylenové fólie postrádají, neboť vzhledem k jejich chemické odolnosti neexistuje lepidlo schopné je naleptat.

PVC


Fólie BORSALEAF WP jsou vyrobeny z měkčeného PVC v pásech šířky 2,05 m v tloušťkách 1,0 1,5 a 2 mm, barva černá, nebo tmavě šedá. Jsou používány pro nenáročné izolace základových desek rodinných domů proti vlhkosti a radonu nízkého a středního rizika.  Dováženy jsou z Itálie.

Fólie Alkorplan 35034 rovněž z měkčeného PVC v rolích šířky 2,15 m , tloušťky 1,0 až 2 mm barvy světle zelené, jsou fólie určené pro izolace základových desek, sklepů a jímek. Vynikají velmi dobrou svařitelností a zpracovatelností v detailech. Jsou používány pro izolace proti vlhkosti, stékající i tlakové vodě v oblastech s nízkým a středním rizikem radonu.. Dováženy jsou ze SRN.

SIKAPLAN WP je PVC folie určená pro náročné aplikace ve spodních stavbách pro izolace sklepů a tunelů. Fólie je opatřena vrchní signální vrstvou žluté barvy, kerá proti černému podkladu usnadní identifikaci poškození izolačního povlaku během montáže, či následných pracech. Vyráběna je v tloušťkách 1,5  2,0  3,0 mm, šířka 2m, země původu je Švýcarsko.